Jak poprawić kondycję skóry?

Niestety żyjemy w czasach, w których kondycja naszej skóry jest wystawiona na wiele zagrożeń. Jednym z najważniejszych jest nasza dieta – w pośpiechu często sięgamy po niezdrowe przekąski, niedojadamy i to skutkuje pogorszeniem kondycji naszego organizmu, w tym skóry.

Jak sobie radzić ze złą kondycją skóry?

Niezwykle skutecznym zabiegiem jest peeling chemiczny, polegający na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych o określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, a także inne kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze. Stosuje się również kwas trójchlorooctowy. Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze.

Dzięki peelingowi chemicznemu skóra będzie odmłodzona poprzez odnowę naskórka, a także usunie przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości.

Gabinet kosmetyczny

Jeżeli szukacie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego w którym można wykonać skuteczne zabiegi, to zdecydowanie wybierzcie Laser Skin Care.